Sanne de Haan
Mijn naam is Sanne de Haan. Momenteel zit ik in het laatste jaar van de bachelor Pedagogische Wetenschappen. Om meer praktijkervaring op te doen, werk ik vanaf februari 2022 bij Deviaa als werkstudent. Ook hoop ik hier mijn stage uit te voeren. Met veel enthousiasme zie ik de komende tijd tegemoet!
Myrna Hollebrandse
Mijn naam is Myrna Hollebrandse. Ik studeer Psychologie aan de Universiteit Leiden. Ik vind het leuk om me te verdiepen in de psychologie en te leren over het gedrag van anderen. Tegelijk leer ik natuurlijk ook heel veel over mezelf. In mijn vrije tijd ben ik graag met muziek bezig en vind ik het leuk me te verdiepen in een boek.
Sinds maart ben ik aan het werk bij Deviaa. Het is een mooie aanvulling op mijn studie, omdat ik psychologie nu ook in de praktijk meemaak. Het is een mooie kans om te kunnen groeien in het ondersteunen bij psychische problemen. Ik hoop op een leerzame tijd!